CPX Silod ja mahutid 200–10000 liitrit, koonilise põhjaga

CPX koonilise põhjaga kandilised plastmahutid on mõeldud viskoossete toodete jaoks nagu sinep, majonees ja teised aeglaselt voolavad vedelikud või kuivad vabalt voolavad tooted. Mahutid komplekteeritakse enamikul juhul happekindla 2" või 3" SMS-standardile vastava keermega happekindla sulgurventiiliga. Mahuti võib varustada ka PVC ventiiliga. Mahutid on tühjadena virnastatavad.

CPX silo 800 – 10000 liitrit eriline konstruktsioon võimaldab massivoolu, mis lihtsustab konteineri tühjendamist. Suurem efektiivsus saavutatakse tänu vähenenud segamisvajadusele, lihtsamale käsitlemisele ja asjaolule, et silo on kohe pärast konteineri täitumist valmis transpordiks protsessi järgmise sammu juurde. Võtke meiega ühendust, siis räägime lähemalt!

CPX materjalimahuti 600 liitrit on tehtud vabalt voolate kuivade toodete nagu graanulid, pelletid ja tabletid hoiustamiseks ja transportimiseks. Mahuti põhi on kooniline ja ava asub koonuse tipus, et tühjendamine oleks täielik. Mahuti kaldenurgad on 45/30 kraadi. Mahutit on lihtne käsitseda kaubaaluse teisaldajaga või kahveltõstukiga igast küljest. Mahuteid saab üksteise peale virnastada, mis võimaldab mitme mahuti kasutamist sama materjali jaoks.

CPX koonilise põhjaga säilitusmahutid on toodetud hea keemiakindlusega materjalist, mis sobib ka toiduainetele. Koonilise põhjaga säilitusmahutid on väga sobiv variant, kui tahetakse eraldada settinud osakesed. 30-kraadisele koonilisele põhjale saab lihtsalt paigaldada liitmiku, mis võimaldab mahutit tühjendada. 600 mm luuk on standard. Statiiv tehakse tavaliselt värvitud terasest, aga pakume ka roostevabasid statiive. 

Installeerime kõikidele nendele toodetele liitmikke, torustikke ja teisi vajalikke kohandusi. Valmis silo on kohe pärast transporti paigaldamiseks valmis.

Nedladdning

CAD nõuab kasutajanime