Tööstus

CPX mahutid ja paagid 14 –15000 liitrit

Meil on lai standardvalik mahuteid: lahtiseid, kinniseid, silindrilisi, kandilisi, koonilise põhjaga. Juhul kui te siiski endale sobivat toodet ei leia, saame teha ka teie mõõtude järgi. Mahutitele on suur valik lisatarvikuid nagu liitmikud, ühendused, pumbad, segistid, torud, kärud, statiivid, ventilatsioonitorud jm.

CPX mahutid ja paagid valmistatakse peamiselt PE ja PP materjalist. Neid kasutatakse muu hulgas happelisete ja aluseliste vedelike säilitamiseks, segamiseks ja doseerimiseks (vaata keemilise vastupidavuse nimekirja). Tarnime VA/VVS, protsessi-, ravimi-, toiduainete- ja keemiatööstusele.

Pakume kõrgetasemelist teenust lühikese tarneajaga ning monteerime liitmikud ja lisatarvikud vastavalt teie soovile. Teeme kõik selleks, et mahuteid oleks koheselt pärast tarnimist võimalik kasutusele võtta. Tootmine toimub vastavalt etteantud normidele ja ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 järgi. Keevitamist teostatakse vastavalt SS-EN-13067. Kõik mahutid on valmistatud toiduainetele sobivast materjalist, testitud ja sertifitseeritud Normpacki poolt.

Mahutitel ei ole liitekohti ja neid on lihtne puhastada. Kasutatakse ainult taaskasutatavat materjali. Tooted taluvad temperatuure alates -30°C kuni +50°C, temperatuuril üle +40°C juures soovitame meiega nõu pidada. Mahutid on standardina naturaalsed, aga saab tellida ka musti

Leia oma tank