Meretooted

CPX kinnituspoid 35 – 6400 liitrit, veemahutid 40 – 320 liitrit ja septikud 40 – 80 liitrit

CPX kinnituspoid 35 – 6400 liitrit valmistatakse polüeteenist ja neid kasutatakse näiteks paatide kinnitamiseks sadamates või kalakasvanduse varustuse kinnitamiseks. Tarnime kinnituspoisid nii sillatootjatele kui ka kinnitusvarustusega tegelevatele tarnijatele. Kõik poid on täidetud polüstüreenvahuga, mis on freoonivaba, taaskasutatavast vahtplastist ja väga hea ujuvusega. Kokkupõrke või muu mõjutuse korral jääb see pinnale, isegi kui väliskest saab kannatada.

CPX veemahutid 40 – 320 liitrit ja CPX septikud 40 – 80 liitrit sobivad monteerimiseks paljudele tavalistele paadimudelitele. CPX veemahutid on toodetud toiduainetele sobivast materjalist ja kõiki tooteid on testitud Normpacki reeglitele vastavalt. CPX septikud sobivad väikelaevade tualettidele. Alates aprillist 2015 kehtima hakanud seaduse järgi ei tohi lõbusõidulaevadelt tualeti reovett merre ega teistesse veekogudesse lasta, et vähendada üleväetamist ja terviseprobleeme.

Kõik CPX kinnituspoid, veemahutid ja septikud toodetakse polüeteenplastist, mis on keskkonnasõbralik, taaskasutatav ja korrosioonivaba plastmaterjal, mida on merenduses pikka aega kasutatud. Kuna CPX tooted valmistatakse rotatsioonivalu meetodil, on need ilma liitekohtadeta ja seetõttu ka nõrkade kohtadeta. Lisaks on tooted hästi välja arvestatud mõõtmetega, mis lihtsustab tühjendamist ja puhastamist. Vananenud toote materjal on taaskasutatav.