Infrastruktuur

CPX Maa-alused kogumismahutid 1250-6000 liitrit ja liivakonteinerid 75–500 liitrit.

Cipaxi tootesortimendi Infrastruktuuri alla kuuluvad CPX maa-alused kogumismahutid koos kõrgendustorudega ja CPX liivakonteinerid libedatõrjeks 75–500 liitrit.

CPX maa-alused mahutid 1250–6000 liitrit valmistatakse polüetüleenist ja neid kasutatakse näiteks reovee, värskevee või vihmavee kogumiseks. Eelkõige kasutatakse neid mahuteid kinniste kogumispaakidena immotossüsteemi puhul ja piiratud vooluga tualettide puhul. Tarnime kinniseid mahuteid VA- ja VVS-valdkonnale, aga ka veepuhastusettevõtetele. Lisaks maa-alustele mahutitele tarnib Cipax kõrgendustorusid kindla paigaldussügavusega mahutite jaoks ning reguleeritavaid teleskooptorusid. Lisatarvikute hulgas on ka juhtmevaba nivooalarm.

CPX liivakonteinerid on seeria konteinereid liiva või soola hoidmiseks. Liivakonteinereid on neljas suuruses: 75, 150, 300 ja 500 liitrit. Kõik liivakonteinerid on varustatud lukuaasadega, mis võimaldavad konteinerit tabalukuga sulgeda. Konteinerit võib kasutada ka millegi muu hoidmiseks peale liiva ja soola. Miks mitte kasutada neid õuemööbli patjade, mänguasjade või spordivahendite hoiustamiseks.

Kuna CPX tooted valmistatakse rotatsioonivalu meetodil, ei ole neil toodetel liitekohti ja seega ka mitte ühtegi nõrka kohta. Lisaks on toodetel hästi välja arvestatud mõõdud, et lihtsustada tühjendamist ja puhastamist. Vananenud toote materjali saab ümber töödelda. Rotatsioonivalu tooted toimivad laial temperatuuriskaalal alates ca -30°C kuni +50°C, kuid üle +40 kraadi juures soovitame lisainformatsiooni saamiseks ühendust võtta meie kontaktisikuga.

Polüeteeni iseloomustab hea vastupidavus nii happelistele kui leeliselistele vedelikele ja suur korrosioonikindlus. CPX tooted valmistatakse toiduainetele sobivast materjalist ja enamik tooteid on testitud vastavalt Normpacki reeglitele